İletişim Formu

Adres

Sütçü Cad. No:101/8

Ümraniye / İSTANBUL

Telefon:

(+90) 216 461 57 24-25

Faks:

(+90) 216 316 50 98

Gsm:

(+90) 533 770 45 58

E-Mail:

info@koctur.com

Koç Turizm

"Hakkımızda"

Firmamız

Yıllardır turizm , hizmet sektörünün içerisinde bulunan ve insan için hizmetin ne olduğunu iyi bilen kurucumuzun 1989 yılı içerisinde faaliyete geçirdiği firmamız genç , dinamik ve bilgili bir ekipten oluşmaktadır. 

Hizmetimizin kalitesini yükseltme hedefi , sürekli yeniliklere , çalışanların yetkinlik ve motivasyonlarına dayanır. Görevimiz sektörde lider olmak , lider kalmak ve buna yakışır biçimde davranmaktır. 

Vizyonumuz ; personel taşımacılığında müşterilerin ilk tercihi olmaktır.

Misyonumuz ; doğal çevreyi koruyarak ve topluma katkıda bulunarak sürdürdüğümüz personel taşımacılığı hizmetini , güvenli , konforlu , dakik 
yaparak lider olmaktır.

KOÇ TUR 'u Koç Tur yapan en önemli özellikleri ; beyanda bulunduğu taahhütlere uyması , bildirilen dilek ve şikayetleri anında değerlendirmesi , sorunlara çözüm getiren idari kadroya sahip olması , güven ve güler yüzüdür. Yaptığımız işi sevmemiz , zorluklara çözüm bulmamızda bize güç veriyor ve çalışanlarımızın katkılarıyla artan birikimimiz , adımızı her yerde istediğimiz gibi duyurmak için bize özgün bir ses ve soluk kazandırıyor. Geriye değil ileriye bakarak büyürken bunu çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın tam katılımlarıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Severek , inanarak , paylaşarak çalışıyor ve bizimle çalışanlara birlikte kazanmayı öneriyoruz.

Hedefler

Şirketimizin kısa ve uzun vadede gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı hedeflerden bazıları şöyledir;

Sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak kaynakları temin ederek toplam kaliteye yönelik çağın tüm gerekliliklerini yerine getirmek.

Personel Taşımacılık Sektöründeki teknolojik yenilikleri takip edip hizmet sürecine dahil etmek, hem sektörümüzdeki hem de ülkemizdeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, en yeni yönetim ve hizmet tekniklerini şirketimiz bünyesine adapte ederek yönetim yapısını ve dolayısıyla hizmet anlayışımızı dinamik ve esnek kılmak.

Faaliyet alanlarımızda yüksek kalite ve rekabet edebilir maliyet koşullarını tesis ederek zirvede yer almak ve personel taşımacılığında aranılan bir marka olmak.

Oluşturduğumuz "Kalite Bilinci" sayesinde ortaya çıkan yüksek katma değeri daha çok istihdam ve daha iyi hizmet için kullanmak.

Teknolojinin ve çağın insanlara getirdiği bütün nimetlerden yararlanarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile olası talep edilebilecek yeni istekleri önceden kestirebilmek ve önlem alarak bu doğrultuda çalışmalara devam etmek.

Vizyonumuz

İstanbul gibi metropol bir kentin problemlerinin iş yaşantısına, dolayısıyla hem işverene hem de çalışanlara yansıdığı günümüzde, düzenli, disiplinli, yeni model modern araçlarla personel taşımacılığı artık daha fazla önem kazanmaktadır. Koç Turizm, personel taşımacılığında, güvenli, disiplinli hizmetiyle zamanı lehinize çevirmektedir. Firmamızın vizyonu ve temel amaçları, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanmak suretiyle sunduğumuz hizmetlerde yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmak; toplumun değerlerine ve menfaatlerine, çevreye duyarlı kalarak, insan hak ve onuruna yakışır bir hizmet ve üretim ortamı sağlamak; maddi ve manevi tüm unsurları tüm çalışanları ile paylaşarak pozitif değerler üretmek; ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına, personel taşımacılık sektöründe yüksek katma değer üreterek ve istihdam sağlayarak katkıda bulunmaktır.

Koç Turizm, sektöründe öncü vizyonu ile tercih edilmektedir. Çünkü;

 • Örnek firma olarak gösteriliyoruz
 • Özveri ile çalışıyoruz, işimizi severek yapıyoruz
 • Son teknoloji araçlarla hizmet veriyoruz
 • Hata yapmıyoruz, servis aksatmıyoruz
 • İstanbul trafiğine rağmen gülümsüyoruz
 • Trafik ile ilgili eğitici kurslara katılıyoruz
 • Faaliyetlerimizle ilgili tüm seminerlerde yer alıyoruz.
 • Servis kontrol sistemi ile çalışıyoruz
 • Müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz

Hizmetlerimiz

Koç Turizm

 • PERSONEL TAŞIMACILIĞI :

  Şirketler - Holdingler - Fabrikalar - Özel Ve Kamu Kurumları.

 • ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI:

  Okul - Dershane - Yuva.

 • TURİZM TAŞIMACILIĞI:

  Şehiriçi Turları - Şehirdışı Gezileri - Transferler.

Taşımacılıkta Lider

1989'den Beri Kaliteden Ödün Vermeden

Koç Turizm:

"Sektörde 1989 yılından bu güne tecrübeli kadrosu ile hizmet veren Koç Turizm sizin için en iyiyi hizmetinize sunuyor. Geniş araç filosu ve genç kadrosu ile bir telefon kadar yakınınızda."

Soru ve Sorunlarınız İçin Bize Ulaşın

Lütfen Hızlı İletişim Formunu Kullanınız

Araç Filomuz

Daha Fazlası İçin Araç Galerimizi Geziniz

  Araç filomuzu görmek için galerimizi gezebilir detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Koç Turizm

Sosyal Medyada Koç Turizm

Bizi Takip edin, gelişmelerden haberdar olun.

Koç Turizm Twitter Resmi Hesabı

Sosyal Medya Linklerimiz

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Tüm Hakları Saklıdır.